BUKIECIARSTWO, KOMPOZYCJE KWIATOWE


Kurs bukieciarstwa i florystyki obejmuje materiał teoretyczny z zakresu roślinoznawstwa, materiałoznawstwa oraz tworzenia kompozycji okolicznościowych oraz zajęcia praktyczne – tworzenie kompozycji kwiatowych z kwiatów ciętych i sztucznych, wiązanek okolicznościowych, bukietów, stroików oraz wieńców pogrzebowych.

Celem kursu jest przekazanie zasad pielęgnacji roślin, tworzenie kompozycji, wystawiennictwa oraz współpracy z klientem, a także ukazanie możliwości realizowania siebie poprzez sztukę florystyczną i przygotowanie uczestnika do pracy w charakterze Florysty.

czas trwania kursu – 72 godziny lekcyjne koszt – 1000 zł. (grupy 10-12 osób)

 

* przy szkoleniach indywidualnych koszt szkolenia może ulec zmianie.

 

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, weekendowym, sobota-niedziela, dwa razy w miesiącu w godzinach 9.00-16.00 lub są dostosowywane do potrzeb grupy uczestników.

Oferujemy szkolenia (indywidualne i zbiorowe – max. 10 -12 osób) doskonalące, podwyższające kwalifikacje zawodowe lub prowadzące do pozyskania umiejętności w celu zmiany wyuczonego zawodu.

 

Na zakończenie szkolenia wystawiamy zaświadczenie na druku MEIN z wyszczególnieniem przedmiotów i liczby godzin, CERTYFIKATY SZKOLENIOWE W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM.

 

Centrum Kształcenia i Rozwoju Zawodowego ” Bio – Cosmetics – Studio” jest otwarte na współpracę z Urzędami Pracy (uczestnictwo w przetargach na szkolenie w ramach środków unijnych).

Centrum jest placówką oświatową wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Urzędu Miasta Olsztyn w dniu 10.09.2001. pod Nr 124 oraz do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod Nr 2.28/00009/2016.

Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie.

Szczegółowe informacje i zapisy na szkolenia pod nr tel: (89) 532 13 42/ kom. 691 737 610